Dolina Noteci Premium Junior Jagnięcina Mokra Karma dla szczeniaka op. 400g Pakiet 12szt.

  • szt.
  • 92,40 zł
Pełnoporcjowa karma mokra z jagnięciną dla szczeniąt oraz młodych psów ras średnich i dużych.
 
Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się przede wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak, warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą.
 
Dzięki temu, że zawiera w swoim składzie o wiele więcej wody, niż karma sucha, podawanie jej wpływa korzystnie na pracę nerek i układ moczowy Twojego milusińskiego. Dodatkowo, karma mokra jest bardzo smakowita i z reguły każdy czworonóg z chęcią ją spożywa.
 
Do produkcji karm Doliny Noteci używane jest tylko najwyżej jakości, przede wszystkim świeże mięso, a dodatkami są zawsze świeże, pozyskiwane od lokalnych dostawców, warzywa, zioła i owoce. W karmach na próżno można szukać polepszaczy smaku i sztucznych aromatów.
 
Karma bogata w jagnięcinę to źródło żelaza, miedzi dzięki czemu dba o odporność organizmu młodego psa, ale również za prawidłową funkcję krwi i układu krążenia.
 
Dodatkowo, mięso jagnięce charakteryzuje się wysoką strawnością pełnowartościowego białka oraz kwasów tłuszczowych.
 
Skład:
kurczak 22% (wątroba, żołądki), rosół, wieprzowina 18% (serca, mięso wieprzowe), jagnięcina 15% (płuca, wątroba), wołowina 6% (płuca), indyk 5% (skóry), jaja 5%, marchew 2%, węglan wapnia, trójpolifosforan sodu, drożdże piwne 0.2%, chlorek potasu, olej z łososia 0.15%, nasiona psyllium 0.1%, olej lniany 0.08%, jukka Mojave 0.02%

Dodatki:
witamina D3, witamina E, cynk, miedź, mangan, jod