Logowanie i Rejestracja

REJESTRACJA

 

Rejestracji w naszym sklepie można dokonać na dwa sposoby:

  łapka  Możesz zrobić to klikając przycisk "Rejestracja" w prawym górnym rogu. Po kliknięciu, strona przekieruje Cię do kreatora tworzenia konta. Należy wówczas wpisać login (adres e-mail), hasło oraz potwierdzić akceptację regulaminu. Po założeniu konta, będziesz mógł uzupełnić dane adresowe.

1.Rejestracja

2.Rejestracja w sklepie

 

  łapka  Konto można również założyć przy okazji składania zamówienia. Należy wówczas odznaczyć pole "Załóż konto" pod danymi bilingowymi oraz wpisać hasło. Konto zostanie założone, a dane bilingowe z zamówienia zostaną automatycznie przypisane do konta.

 

Rejestracja przy zamówieniu

 

LOGOWANIE

 

  łapka  Kiedy będziesz już posiadaczem konta w naszym sklepie, pamiętaj aby logować się na nie przed złożeniem zamówienia. Wówczas będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić na jakim etapie jest Twoje zamówienie oraz będziesz miał podgląd do kupionych przez siebie produktów.

  łapka  Przy każdym zamówieniu Twoje dane będą automatycznie uzupełniane. Składanie zamówień nigdy nie było prostsze :)

  łapka  Pamiętaj aby zapisać się do naszego newslettera. Będziemy mogli informować Cię o bieżących promocjach dla zwierząt. Klienci zapisani do newslettera otrzymują również indywidualne kody rabatowe do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie.