Czas realizacji

 

ZooExpress.pl - Najszybszy Sklep Zoologiczny w Sieci

Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost (cała Polska), do paczkomatów Inpost oraz przez kuriera Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia i Sopot).

KURIER INPOST
Pobranie/PayU Przelew
Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze (pon - pt) Wysyłka tego samego dnia roboczego Wysyłka po zaksięgowaniu się płatności
Zamówienia złożone po godzinie 14:00 oraz w weekendy Wysyłka kolejnego dnia roboczego Wysyłka po zaksięgowaniu się płatności
 
 
KURIER TRÓJMIASTO
Pobranie/PayU Przelew
Zamówienia złożone do godziny 15:00 w dni robocze (pon - pt) Dostawa tego samego dnia roboczego Wysyłka po zaksięgowaniu się płatności
Zamówienia złożone po godzinie 15:00 oraz w weekendy Dostawa kolejnego dnia roboczego Wysyłka po zaksięgowaniu się płatności
 
 
ODBIORY OSOBISTE
Zamówienia przygotowywane są od poniedziałku do piątku w kolejności chronologicznej. Prosimy czekać na wiadomość e-mail z informacją, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Jeżeli przyjadą Państwo do nas przed otrzymaniem informacji mailowej, może się okazać, że towar nie będzie gotowy do odbioru (towaru może nie być na naszym magazynie).
Zamówienia złożone po godzinie 14:00 najczęściej są gotowe do odbioru kolejnego dnia roboczego.
 
WAŻNE INFORMACJE

 

  łapka  98% towaru sprzedawanego w naszym sklepie jest dostępne na stanie magazynowym. Jeśli czegoś zabraknie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub e-mailowo.

  łapka  Przesyłki nadawane kurierem InPost standardowo doręczane są w godzinach od 8:00 do 16:00. Godzina doręczenia uzależniona jest od trasy kuriera, nie zawsze dzwoni on przed dostawą.
 
  łapka  Większość zamówień trafia do Naszych klientów następnego dnia roboczego. Jednak ogólny czas na dostawę zamówienia wynosi 1-2 dni robocze, zachęcamy więc do składania zamówień nie na ostatnią chwilę.
 
  łapka  Przesyłki nadane do paczkomatów docierają do klienta w ciągu 1-2 dni roboczych. O doręczeniu paczki do paczkomatu, zostaniesz poinformowany wiadomością e-mail oraz w aplikacji InPost. Paczkomaty czynne są przez 24h, 7 dni w tygodniu. Ty decydujesz kiedy odebrać paczkę.
 
  łapka  Przesyłki nadawane kurierem Trójmiasto doręczane są w godzinach od 16:30 do 22:00. Godzina dostawy uzależniona jest od trasy kuriera, nie ma więc możliwości jej wyboru.
Kurier Trójmiasto dostarcza przesyłki na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu od poniedziałku do piątku.
Do Rumi dojeżdża we wtorki i czwartki.
 
  łapka  Przelewy sprawdzamy w dni robocze około godz. 12:00. Jeśli przelew zaksięguje się w tej sesji, przesyłka zostanie nadana tego samego dnia.
 
  łapka  99% płatności PayU jest realizowana błyskawicznie. Przesyłki z tą formą płatności realizowane są zgodnie z harmonogramem wysyłek.

  łapka  W przypadku wyboru płatności przy odbiorze - prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty dla kuriera.
 
  łapka  W przypadku dni ustawowo wolnych od pracy przypadających w dni robocze - czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu.