Koszt i sposób dostawy


WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA FORMA PŁATNOŚCI KOSZT WYSYŁKI
poniżej 99zł dowolna od 10,00zł
powyżej 99zł dowolna dostawa GRATIS
  
 
 
KURIER DPD  DPD logo

  Łapka  Przesyłki doręczane są od poniedziałku do piątku. Standardowe godziny doręczenia to 8:00-16:00. 
 
  Łapka  Płatność u kuriera DPD możliwa jest wyłącznie gotówką.
 
  Łapka  Kurier DPD nie ma obowiązku kontaktowania się przed dostawą. Sam możesz skontaktować się z kurierem, uzyskując jego numer telefonu na stronie www.dpd.com.pl.
 
  Łapka  Promocja "Darmowa dostawa" dotyczy maksymalnie dwóch prób doręczenia. W przypadku trzeciej próby doręczenia może zostać naliczona opłata w wysokości 12zł.
 
 
 
Inpost Paczkomaty Inpost paczkomaty
 
  Łapka  Przesyłki wysyłane są do wybranego przez Ciebie paczkomatu na terenie całej Polski. Przy zamówieniach poniżej 99zł, koszt wysyłki do paczkomatu to tylko 10,00zł.
 
  Łapka  Średni czas doręczenia do paczkomatu wynosi od 2 do 4 dni roboczych. O doręczeniu przesyłki do paczkomatu zostaniesz poinformowany SMS oraz e-mail.
 
  Łapka  Odbiór paczki możliwy jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. To Ty decydujesz kiedy odbierzesz swoją przesyłkę, masz jednak na to maksymalnie 48h.
 
  Łapka  Płatność za zamówienie jedynie przelewem lub przez PayU (brak możliwości zapłaty za pobraniem).
 


KURIER TRÓJMIASTO herby trójmiasto
 
 
  Łapka  Zamówienia doręczane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:00-22:00.
 
  Łapka  Nie ma możliwości wyboru godziny doręczenia. Każdego dnia trasa kuriera może wyglądać inaczej, gdyż zależna jest od ilości punktów.
 
  Łapka  Kurier zawsze kontaktuje się telefonicznie przed dostawą, jesteś więc poinformowany kiedy odbędzie się doręczenie.
 
  Łapka  Płatność u kuriera możliwa jest wyłącznie gotówką.
 
  Łapka  Jeśli kurier dzwoni przed dostawą, a Ty nie masz gotówki to poinformuj o tym od razu. Nie ma potrzeby by kurier wnosił paczkę, zapukał do drzwi i otrzymał informację, że doręczenie jest niemożliwe. W takiej sytuacji kolejna próba doręczenia będzie płatna 12zł. Jeśli poinformujesz od razu - nie będzie naliczana opłata.
 
  Łapka  Promocja "Darmowa dostawa" dotyczy maksymalnie dwóch prób doręczenia. W przypadku trzeciej próby doręczenia może zostać naliczona opłata w wysokości 12zł.
 
  Łapka  Kurier Trójmiasto nie obsługuje Starego Miasta w Gdańsku, Wyspy Sobieszewskiej, Górek Zachodnich ani Pogórza. 
 
 
 
Mapa trójmiasta