Dolina Noteci Premium Adult Dorsz z Brokułami Mokra Karma dla psa op. 10x500g

  • szt.
  • 78,90 zł
Pełnoporcjowa karma mokra bogata w dorsza dla dorosłych psów wszystkich ras.
 
Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się przede wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak, warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą.
 
Dzięki temu, że zawiera w swoim składzie o wiele więcej wody, niż karma sucha, podawanie jej wpływa korzystnie na pracę nerek i układ moczowy Twojego milusińskiego. Dodatkowo, karma mokra jest bardzo smakowita i z reguły każdy czworonóg z chęcią ją spożywa.
 
Do produkcji karm Doliny Noteci używane jest tylko najwyżej jakości, przede wszystkim świeże mięso, a dodatkami są zawsze świeże, pozyskiwane od lokalnych dostawców, warzywa, zioła i owoce. W karmach na próżno można szukać polepszaczy smaku i sztucznych aromatów.
 
Karma bogata w dorsza i brokuły to źródło kwasów wielonienasyconych, wielu witamin oraz minerałów odpowiadających za samopoczucie Twojego psa oraz jego ogólny stan zdrowia.
 
Skład:
wieprzowina 26% (wątroba, serca, mięso), rosół, wołowina 22% (płuca, wymiona, żołądki), dorsz 14%, brokuł 4%, jaja 3%, węglan wapnia, trójpolifosforan sodu, olej lniany 0.2%, nasiona babki płesznik 0.2%, chlorek potasu, bazylia 0.01%
 
Dodatki:
witamina D3, witamina E, cynk, miedź, mangan, jod