Syta Micha Fish&Seafood Przysmaki Dorsz z homarem dla psa op. 80g
- ID produktu: 127593
- Dodaj recenzję:
- Producent: Syta Micha
- Kod producenta: 5908450548354
-
Dostępność:
Jest
- szt.
- 13,90 zł
Naturalne przysmaki z dorszem i homarem przeznaczone dla psów wszystkich ras i w każdym wieku.
Syta Micha Fish&Seafood to wyjątkowa linia przysmaków inspirowanych głębinami oceanu - to naturalne i lekkostrawne przysmaki dla psów w każdym wieku. Formuła bez zbóż, konserwantów, soli, sztucznych aromatów i wypełniaczy.
Fish&Seafood Cod&Lobster to przysmaki stanowiące doskonałe źródło pełnowartościowego białka, cennych minerałów, a także zdrowych kwasów tłuszczowych Omega-3, dzięki czemu mają korzystny wpływ na kondycję skóry i sierści, funkcjonowanie stawów oraz pracę układu sercowo-naczyniowego.
Dorsz i homar stanowią doskonałe połączenie w codziennej diecie pupila - dorsz to źródło pełnowartościowego białka szczególnie polecane dla alergików i psów wrażliwych, a homar to bogactwo wysokowartościowego białka i zapewnia unikalny smak.
Przysmaki Cod&Lobster od Sytej Michy sprawdzą się jako zdrowa przekąska podawana między posiłkami czy nagroda podczas treningu. Będą także odpowiednim wyborem dla psów z wrażliwym układem pokarmowym - są hipoalergiczne, naturalne i lekkostrawne.
| Białko | 810,0% |
| Tłuszcze | 3,5% |
| Sole mineralne | 13,0% |
| Włókno surowe | 0,8% |
| Wartość energetyczna | 310 kcal/100g |
| Skład | Dorsz 90%, homar 10% |
| Rozmiar przysmaku | ok. 1cm x 1cm |
| Opakowanie | 80g |






