Dolina Noteci Premium Adult Energy Mokra Karma dla psa op. 800g Pakiet 12szt.

  • szt.
  • 148,80 zł
Pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych psów aktywnych i pracujących.
 
Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się przede wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak, warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą.
 
Dzięki temu, że zawiera w swoim składzie o wiele więcej wody, niż karma sucha, podawanie jej wpływa korzystnie na pracę nerek i układ moczowy Twojego milusińskiego. Dodatkowo, karma mokra jest bardzo smakowita i z reguły każdy czworonóg z chęcią ją spożywa.
 
Do produkcji karm Doliny Noteci używane jest tylko najwyżej jakości, przede wszystkim świeże mięso, a dodatkami są zawsze świeże, pozyskiwane od lokalnych dostawców, warzywa, zioła i owoce. W karmach na próżno można szukać polepszaczy smaku i sztucznych aromatów.

Dolina Noteci Premium Energy to karma oparta na wieprzowinie oraz kurczaku.
 
Karma zadedykowana psom aktywnym i pracującym, ponieważ idealnie dopasowano surowce, które pokrywają zwiększone zapotrzebowanie na składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach.
 
Co więcej - zawarty w karmie tłuszcz z łososia posiada właściwości przeciwzapalne.
 
Skład:
wieprzowina 52% (serca, wątroba, płuca, przełyki), rosół, indyk 8% (żołądek, skóry), kurczak 6% (wątroba), jaja 6%, ryż brązowy naturalny 2.5%, olej z łososia 1.3%, węglan wapnia, nasiona psyllium 0.3%, drożdże piwne, trójpolifosforan sodu, olej lniany 0.2%, chlorek potasu, beta-glukany 0.1%, mannanooligosacharydy 0.05%, MSM 0.05%, jukka Mojave 0.03%
 
Dodatki:
witamina D3, witamina E, cynk, miedź, mangan, jod