Royal Canin Adult Boxer Sucha Karma dla psa op. 12kg

  • szt.
  • 269,00 zł
Karma dla dorosłych psów rasy Boxer od 15 miesiąca życia.
 
Royal Canin to francuska firma z wieloletnią tradycją, skupiająca się przede wszystkim na karmach bytowych oraz weterynaryjnych dla psów i kotów, każdej rasy i w każdym wieku. 
 
W ofercie tego producenta znajdziesz karmy suche oraz mokre - nie ma znaczenia jaką wybierzesz, ponieważ Twój pupil na pewno ją pokocha.
 
Royal Canin Adult Boxer to karma sucha oparta na białku drobiowym, przeznaczona dla psów rasy Boxer od 15 miesiąca.
 
Dzięki tej karmie, Twój Boxer będzie miał silne i zdrowe mięśnie, ponieważ został dopasowany odpowiedni poziom białka (26%), co zapewnia utrzymanie masy mięśniowej, a wysoka zawartość L-karnityny ułatwia mięśniom efektywne wykorzystanie energii i spalenia rezerw tłuszczowych.
 
Formuła została również wzbogacona w taurynę oraz kwasy tłuszczowe EPA-DHA, dzięki czemu sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu serca i wspomaga optymalną kurczliwość mięśnia sercowego, co u psów rasy Boxer jest niezmiernie ważne, ponieważ ta rasa, genetycznie jest obciążona kardiomiopatią rozstrzeniową.
 
Royal Canin Boxer zawiera również kompleks współdziałających przeciwutleniaczy, dzięki czemu przyczynia się do utrzymania witalności psa.

Krokiet karmy został specjalnie opracowany tak, aby zaspokoił potrzeby przede wszystkim psów rasy Boxer.
 
Dzięki temu, że granulka zaprojektowana jest z myślą o psach z brachycefaliczną budową pyska, ułatwia to chwytanie krokieta i zachęca psa do żucia karmy (nie połykania w całości).