Feliway Feromony kojące spray dla kota poj. 60ml

  • ID produktu: 7429
  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: Feliway
  • Kod producenta: 3411112266227
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 89,00 zł
Feromony kojące-uspokajające dla kotów, w formie sprayu.
 
W wyniku stresu, zwierzęta często mogą wykazywać zaburzenia behawioralne jak np. nadmierne drapanie czy znaczenie moczem. Eliminując przyczynę takiego zachowania (stres), można wyeliminować problem. Polecanymi środkami działającymi uspokajająco na koty są np. suplementy diety w formie tabletek, past lub syntetyczne kocie feromony.

Feliway
jest syntetycznym odpowiednikiem kocich feromonów policzkowych o udowodnionym korzystnym wpływie na samopoczucie kotów i dodającym im otuchy, oraz pomagającym radzić sobie ze stresującymi sytuacjami.
 
Używając naturalnych kocich sygnałów zadowolenia FELIWAY pomaga kotu dostosować się do tempa współczesnego życia, sprawia, że kot jest w pełni zadowolony i eliminuje takie objawy, jak: znaczenie moczem, drapanie, bójki lub chowanie się.
 
Środek rozprowadzany po mieszkaniu przez spray pozwala pogłębić relację z kotem przez stworzenie mu pełnego miłości środowiska w domu. Produkt został przebadany klinicznie oraz jest rekomendowany przez lekarzy weterynarii.

Dodaje kotom otuchy w trudnych sytuacjach, takich jak wizyta u weterynarza czy podróż.

Sposób użycia:
1. Podczas podróży samochodem lub w drodze do weterynarza należy rozpylić produkt bezpośrednio do transportera lub koszyka.
2. W domu wystarczy rozpylić spray na drzwiach, drzwiczkach dla kota, parapetach i dużych przedmiotach w domu
3. Jeśli kot znaczy teren, a chcemy temu zapobiec, należy rozpylić spray w znaczonych miejscach po ich dokładnym umyciu.
 
Zawsze należy odczekać 15 minut przed wpuszczeniem kota w pobliże spryskanego obszaru. W domu należy rozpylać codziennie, a w podróży co 4-5 godzin.