Dolina Noteci Perfect Care Allergy Mokra Karma dla psa op. 400g Pakiet 12szt.

  • szt.
  • 128,40 zł
Pełnoporcjowa, monobiałkowa karma mokra dla psów dorosłych z problemami alergicznymi.
 
Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się przede wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak, warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą.
 
Dzięki temu, że zawiera w swoim składzie o wiele więcej wody, niż karma sucha, podawanie jej wpływa korzystnie na pracę nerek i układ moczowy Twojego milusińskiego. Dodatkowo, karma mokra jest bardzo smakowita i z reguły każdy czworonóg z chęcią ją spożywa.
 
Do produkcji karm Doliny Noteci używane jest tylko najwyżej jakości, przede wszystkim świeże mięso, a dodatkami są zawsze świeże, pozyskiwane od lokalnych dostawców, warzywa, zioła i owoce. W karmach na próżno można szukać polepszaczy smaku i sztucznych aromatów.
 
Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy to karma oparta na jednym białku (jagnięcym), aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia alergii u psów, które mają do tego skłonności.
 
Karma nadaje się również dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym, ponieważ ilość użytych składników została maksymalnie ograniczona, aby wykluczyć niestrawności, a dodatkowo-użyto samych delikatnych i naturalnych produktów.

Skład:
jagnięcina 50% (wątroba, płuca, żołądki, serca, mięso), rosół jagnięcy, skrobia grochowa 9%, substancje mineralne, olej z łososia 1%, drożdże piwne suszone 0.5%, nasiona babki płesznik 0.3%. 
 
Dodatki:
witamina D3, witamina E, witamina C, cynk, miedź, mangan, jod, selen, DL- metionina.