Taste of the Wild Puppy Pacific Stream Sucha Karma dla szczeniaka op. 2x12.2kg MEGA-PAK

  • szt.
  • 488,00 zł
Wyjątkowa karma bez zbóż przeznaczona dla szczeniaczków do 24. miesiąca życia.

Taste of the Wild to firma założona przez rodzinę, która w trosce o szczęśliwe i długie życie zwierząt domowych, pragnęła stworzyć zdrowy i odpowiedni biologicznie pokarm w przystępnej cenie. Dzięki znajomości natury psów i kotów oraz ich potrzeb, udało się stworzyć odpowiednie diety zamknięte w workach. Karmy produkowane są z wysokiej jakości surowców pozyskiwanych od lokalnych dostawców w USA.

Wszystkie karmy Taste of the Wild są wolne od zbóż. Jako wypełnienie zostały zastosowane owoce i warzywa, które mają pozytywny wpływ na organizm Twojego Pupila.

Karma Pacific Stream Puppy to produkt stworzony z myślą o szczeniaczkach wszystkich ras z wrażliwym żołądkiem lub tendencją do alergii.

Łosoś, główny składnik tej formuły, dostarcza wysokiej jakości białka i kwasów tłuszczowych omega dla zdrowia skóry i sierści. Aby pomóc w promowaniu zrównoważonego rybołówstwa, użyta został mieszanka łososia dziko żyjącego i hodowlanego, dlatego karma może być dobrym rozwiązaniem dla psów wrażliwych. Wyjątkowe smaki wędzonego łososia, warzyw, roślin strączkowych i owoców w małych krokietach ułatwiają szczeniętom czerpanie korzyści ze składników odżywczych potrzebnych do ogólnej witalności.

Zdrowy układ pokarmowy i odpornościowy są niezbędne dla ogólnego stanu zdrowia Twojego zwierzaka. Zawarte probiotyki szczepu K9 zostały opracowane specjalnie dla psów i są dodawane po procesie gotowania, aby zapewnić żywotność. Każda granulka dostarcza 80 milionów żywych, aktywnych kultur, które są odpowiedzialne właśnie za prawidłowe działanie tych układów.

Zawarty w karmie kwas tłuszczowy omega-3, dostarczany przez olej z łososia, wspomaga rozwój mózgu i wzroku u szczeniąt, co czyni go ważnym dodatkiem do tej formuły na wszystkie etapy życia.