Taste of the Wild Puppy High Prairie Sucha Karma dla szczeniaka op. 5.6kg

  • szt.
  • 139,00 zł
Wyjątkowa karm bez zbóż dedykowana dla szczeniąt.

Taste of the Wild
to firma założona przez rodzinę, która w trosce o szczęśliwe i długie życie zwierząt domowych, pragnęła stworzyć zdrowy i odpowiedni biologicznie pokarm w przystępnej cenie. Dzięki znajomości natury psów i kotów oraz ich potrzeb, udało się stworzyć odpowiednie diety zamknięte w workach. Karmy produkowane są z wysokiej jakości surowców pozyskiwanych od lokalnych dostawców w USA.

Wszystkie karmy Taste of the Wild są wolne od zbóż. Jako wypełnienie zostały zastosowane owoce i warzywa, które mają pozytywny wpływ na organizm Twojego Pupila.

Karma High Prairie Puppy została stworzona z myślą o szczeniaczkach wszystkich ras.

Pieczony bizon i pieczona dziczyzna tworzą niepowtarzalny smak, zapewniając wysoko strawną energię dla rosnącego szczeniaka. Wyjątkowe smaki pieczonych mięs, warzyw, roślin strączkowych i owoców w małych krokietach ułatwiają szczeniętom czerpanie korzyści ze składników odżywczych, których potrzebują do ogólnej witalności. Dzięki gwarantowanemu poziomowi DHA i doskonale zbilansowanemu żywieniu, ten przepis jest doskonały dla suczek w ciąży lub karmiących.

Zdrowy układ pokarmowy i odpornościowy są niezbędne dla ogólnego stanu zdrowia Twojego zwierzaka. Zawarte probiotyki szczepu K9 zostały opracowane specjalnie dla psów i są dodawane po procesie gotowania, aby zapewnić żywotność. Każda granulka dostarcza 80 milionów żywych, aktywnych kultur, które są odpowiedzialne właśnie za prawidłowe działanie tych układów.

Zawarty w karmie kwas tłuszczowy omega-3, dostarczany przez olej z łososia, wspomaga rozwój mózgu i wzroku u szczeniąt.