Taste of the Wild Adult Wetland Sucha Karma dla psa op. 5.6kg WYPRZEDAŻ

  • szt.
  • 139,00 zł
Wyjątkowa karma bez zbóż przeznaczona dla psów dorosłych.

Taste of the Wild to firma założona przez rodzinę, która w trosce o szczęśliwe i długie życie zwierząt domowych, pragnęła stworzyć zdrowy i odpowiedni biologicznie pokarm w przystępnej cenie. Dzięki znajomości natury psów i kotów oraz ich potrzeb, udało się stworzyć odpowiednie diety zamknięte w workach. Karmy produkowane są z wysokiej jakości surowców pozyskiwanych od lokalnych dostawców w USA.

Wszystkie karmy Taste of the Wild są wolne od zbóż. Jako wypełnienie zostały zastosowane owoce i warzywa, które mają pozytywny wpływ na organizm Twojego Pupila.

Karma Wetlands to karma nie zawierająca ziarna zbóż. Została specjalnie opracowana, aby zapewnić pełne pożywienie i pomóc w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia dorosłych psów wszystkich ras.

Pieczona przepiórka, pieczona kaczka i wędzony indyk - to trio bogatego w smak drobiu, które dostarcza wysoko strawnego białka i wspaniałego smaku, którego Twój pies będzie pragnął. Wiele źródeł białka zapewnia dostępność odpowiedniej ilości składników budulcowych dla zdrowego organizmu.

Zdrowy układ pokarmowy i odpornościowy są niezbędne dla ogólnego stanu zdrowia Twojego zwierzaka. Zawarte probiotyki szczepu K9 zostały opracowane specjalnie dla psów i są dodawane po procesie gotowania, aby zapewnić żywotność. Każda granulka dostarcza 80 milionów żywych, aktywnych kultur, które są odpowiedzialne właśnie za prawidłowe działanie tych układów.