Taste of the Wild Adult Pacific Stream Sucha Karma dla psa op. 2x12.2kg MEGA-PAK

  • szt.
  • 459,00 zł

Wyjątkowa karma bez zbóż przeznaczona dla psów dorosłych.

Taste of the Wild to firma założona przez rodzinę, która w trosce o szczęśliwe i długie życie zwierząt domowych, pragnęła stworzyć zdrowy i odpowiedni biologicznie pokarm w przystępnej cenie. Dzięki znajomości natury psów i kotów oraz ich potrzeb, udało się stworzyć odpowiednie diety zamknięte w workach. Karmy produkowane są z wysokiej jakości surowców pozyskiwanych od lokalnych dostawców w USA.

Wszystkie karmy Taste of the Wild są wolne od zbóż. Jako wypełnienie zostały zastosowane owoce i warzywa, które mają pozytywny wpływ na organizm Twojego Pupila.

Karma Pacific Stream to karma nie zawierająca ziarna zbóż, bogata w białko z mięsa ryb. Stanowi znakomite źródło łatwo przyswajalnej energii dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym. Granulka karmy jest uśredniona, dzięki czemu nadaje się dla każdej rasy.

Łosoś, główny składnik tej formuły, dostarcza wysokiej jakości białka i kwasów tłuszczowych omega dla zdrowia skóry i sierści. Aby pomóc w promowaniu zrównoważonego rybołówstwa, użyta został mieszanka łososia dziko żyjącego i hodowlanego, dlatego karma może być dobrym rozwiązaniem dla psów wrażliwych. Skrupulatnie dobrane składniki zapewniają odpowiedni poziom składników odżywczych dla ogólnego stanu zdrowia i witalności dorosłych psów.

Zdrowy układ pokarmowy i odpornościowy są niezbędne dla ogólnego stanu zdrowia Twojego zwierzaka. Zawarte probiotyki szczepu K9 zostały opracowane specjalnie dla psów i są dodawane po procesie gotowania, aby zapewnić żywotność. Każda granulka dostarcza 80 milionów żywych, aktywnych kultur, które są odpowiedzialne właśnie za prawidłowe działanie tych układów.