Taste of the Wild Adult High Prairie Sucha Karma dla psa op. 5.6kg

  • szt.
  • 144,00 zł

Wyjątkowa karm bez zbóż dedykowana psom aktywnym.

Taste of the Wild
to firma założona przez rodzinę, która w trosce o szczęśliwe i długie życie zwierząt domowych, pragnęła stworzyć zdrowy i odpowiedni biologicznie pokarm w przystępnej cenie. Dzięki znajomości natury psów i kotów oraz ich potrzeb, udało się stworzyć odpowiednie diety zamknięte w workach. Karmy produkowane są z wysokiej jakości surowców pozyskiwanych od lokalnych dostawców w USA.

Wszystkie karmy Taste of the Wild są wolne od zbóż. Jako wypełnienie zostały zastosowane owoce i warzywa, które mają pozytywny wpływ na organizm Twojego Pupila.

Karma High Prairie została stworzona z myślą o dorosłych psach wszystkich ras o wzmożonej aktywności. Granulka karmy jest uśredniona, dzięki czemu nadaje się dla każdej rasy.

Pieczony bizon i pieczona dziczyzna tworzą niepowtarzalny smak. 32% tego przepisu to białko, które zapewnia psom lekkostrawną energię potrzebną do zachowania aktywności, podczas gdy warzywa, rośliny strączkowe i owoce dostarczają silnych przeciwutleniaczy, które pomagają utrzymać ogólną witalność. Ta receptura została opracowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb żywieniowych dorosłych psów.

Zdrowy układ pokarmowy i odpornościowy są niezbędne dla ogólnego stanu zdrowia Twojego zwierzaka. Zawarte probiotyki szczepu K9 zostały opracowane specjalnie dla psów i są dodawane po procesie gotowania, aby zapewnić żywotność. Każda granulka dostarcza 80 milionów żywych, aktywnych kultur, które są odpowiedzialne właśnie za prawidłowe działanie tych układów.

Zrównoważone poziomy kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3 współpracują ze sobą, aby wspierać zdrową skórę i lśniącą sierść.