Mikita Preparat na przewód pokarmowy MEGAVIT Rumen Tabs dla psa op. 50 tabletek

  • ID produktu: 9845
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mikita
  • Kod producenta: 5907615401237
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 15,00 zł

Mieszanka składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego psa.

Aby prawidłowo dbać o zdrowe i szczęśliwe życia swojego Pupila, należy stworzyć dla niego pełnowartościową dietę. Może się ona składać z suchej karmy lub na przykład diety BARF. W przypadku tej drugiej, należy stosować dodatkowe witaminy i minerały.

Czasami zdarza się, że nawet pełnowartościowa karma nie jest w pełni odpowiednia dla Pupila i należy wspomóc go specjalnymi preparatami. Wychodząc na przeciw oczekiwań odpowiedzialnych właścicieli zwierząt, w ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele preparatów uzupełniających. Jedną z firm, która zajmuje się tworzeniem suplementów diety dla psów i kotów jest polska marka Mikita.

Preparat Rumen Tabs to mieszanka trzech składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego psa:

Żwacz – naturalne źródło bakterii, pierwotniaków i drobnoustrojów potrzebnych do prawidłowej fizjologii przewodu pokarmowego. Stymuluje perystaltykę jelit, wzmaga apetyt, zapobiega wyjadaniu „nieczystości”, odchodów zwierzęcych, padliny.

Drożdże piwne – naturalny probiotyk, źródło witamin z grupy B, selenu, biotyny oraz makro i mikroelementów, tonizują przewód pokarmowy, wątrobę, trzustkę, wzmagają łaknienie.

Witamina C – naturalny przeciwutleniacz – reduktor działa odtruwająco i stymulująco na organizm.

Szczególnie zalecany dla psów z wyjałowionym prze­wo­dem pokarmowym, żywionych karmami prze­my­słowy­mi, po kłopotach z układem pokarmowym.

Dawkowanie:
2,3g - 4,6g (1-2 tabletki) na 20kg masy ciała dziennie.