Royal Canin Mini Starter Karma dla szczeniaka op. 8kg

  • szt.
  • 235,00 zł
Karma dla szczeniąt ras małych, od 4 tygodnia życia oraz dla suk szczennych i karmiących.
 
Royal Canin to francuska firma z wieloletnią tradycją, skupiająca się przede wszystkim na karmach bytowych oraz weterynaryjnych dla psów i kotów, każdej rasy i w każdym wieku. 
 
W ofercie tego producenta znajdziesz karmy suche oraz mokre - nie ma znaczenia jaką wybierzesz, ponieważ Twój pupil na pewno ją pokocha.
 
Royal Canin Mini Starter to karma sucha oparta na białku drobiowym, przeznaczona dla szczeniąt ras małych w wieku od 4 tygodnia życia oraz dla suk szczennych i karmiących.
 
Karma została specjalnie opracowana, aby zapewnić ochronę podczas 5 ważnych etapów rozwoju: ciąży (od 42 dnia), porodu, laktacji, odsadzania oraz wzrostu szczeniąt (od 4 tygodnia do 2 miesiąca życia).
 
Unikalny kompleks składników pokarmowych, naturalnie występujących w mleku matki, został wzbogacony o substancje chroniące wrażliwy układ pokarmowy oraz wspomagające rozwój naturalnej odporności szczeniąt.
 
Receptura karmy jest dostosowana do zwiększonych potrzeb pokarmowych suk w ostatnim etapie ciąży oraz w okresie laktacji.
 
Karma pomaga szczeniętom przejście z pokarmu płynnego (mleka) na stały, dzięki optymalnemu poziomowi energii, wysokiej jakości białka oraz tłuszczy.

Krokiety o wysokiej smakowitości, łatwo ulegające namoczeniu do delikatnej konsystencji papki.