Baltica Przysmaki Regionów Paski mięsne z indykiem i dynią dla psa op. 90g
- ID produktu: 127662
- Dodaj recenzję:
- Producent: Baltica
- Kod producenta: 5905996522169
-
Dostępność:
Jest
- szt.
- 17,90 zł
Monobiałkowa przekąska w postaci mięsnych pasków z indykiem i dynią dla dorosłych psów wszystkich ras.
Baltica Przysmaki Regionów Paski mięsne to hipoalergiczna i monobiałkowa przekąska dla psów. Starannie dobrana kompozycja składników sprawia, że przysmaki są lekkostrawne i stanowią idealne urozmaicenie codziennej diety pupila.
Paski produkowane są w procesie delikatnego suszenia, dzięki czemu nie kruszą się i zachowują swoje właściwości odżywcze, a także intensywny aromat. Dodatek gliceryny roślinnej pozwala na utrzymanie wilgotności i lekko miękkiej konsystencji.
Receptura oparta na jednym źródle białka sprawia, że mięsne paski są przysmakami dla psów z alergią i nietolerancją pokarmową oraz dla psów na diecie eliminacyjnej.
Przysmaki Regionów z indykiem to przekąska z wzbogacona o dynię i borówki przeznaczona dla dorosłych psów.
Mięso z indyka jest źródłem pełnowartościowego i łatwo przyswajalnego białka, które w szczególności polecane jest dla psów wrażliwych ze skłonnością do alergii pokarmowych. Monobiałkowa formuła pozwala ograniczyć ryzyko reakcji alergicznych.
| Producent | Baltica |
| Rodzaj | Przysmak - Paski mięsne |
| Przeznaczenie | Dla psa dorosłego |
| Białko | 49,5% |
| Tłuszcz | 25,5% |
| Sole mineralne | 16,6% |
| Włókno surowe | 2,5% |
| Skład | Indyk 92% (w tym mięso mięśniowe 60%, podroby, naturalne elementy tuszy - chrząstki, tkanka łączna), dynia 4%, borówka 2%, naturalna gliceryna roślinna |
| Energia metaboliczna | 394 kcal/100g |
| Dzienna porcja | 1 szt./5kg m.c. |
| Gramatura | 90g |






