Acana Ranchlands Sucha Karma dla psa op. 2kg

  • ID produktu: 3124
  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: Acana Pies
  • Kod producenta: 064992543204
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 125,00 zł
Kompletna i zbilansowana karma dla psów dorosłych wszystkich ras.
 
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
 
Acana Ranchlands to karma sucha dla dorosłych psów wszystkich ras. Przepełniona jest wołowiną Angus, jagnięciną, wieprzowiną Yorkshire oraz bizonem - wszystko we właściwych proporcjach, aby odżywiać pupila w sposób naturalny.
 
Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem, karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Ograniczają ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.
 
Formuła jest przepełniona białkiem, a uboga w węglowodany zapewniając szczytową formę psom dorosłym wszystkich ras.
 
Dodatek chrząstek stanowi naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu). Odpowiadają one za ochronę stawów oraz kości Twojego pupila.
 
Świeże ryby są najlepszym źródłem łatwostrawnych, nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega3, które doskonale wpływają na lśniącą sierść i zdrową skórę.

Wielkość i kształt granulki został uśredniony tak, aby dorosły pies każdej rasy mógł sobie z nią poradzić.