Acana Grasslands Sucha Karma dla psa op. 6kg

  • szt.
  • 249,00 zł
  • Niedostępny
Wysokiej jakości karma z jagnięciną i kaczką dla psów dorosłych wszystkich ras.
 
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
 
Acana Grasslands to karma sucha dla psów dorosłych wszystkich ras. Przepełniona jest mięsem jagnięciny, kaczki z wolnego wybiegu, jajami ściółkowymi, rybami, a także świeżymi warzywami, owocami i aromatycznymi ziołami.
Mięso kaczki, zaspokoi nawet najwybredniejsze podniebienie.
 
Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem, karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Ograniczają ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.
 
Dodatek chrząstek stanowi naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu). Wpływa to doskonale na cały układ ruchu Twojego pupila.
 
Co więcej, ryby są doskonałym źródłem nieprzetworzonych kwasów Omega3, które są niezmiernie ważne w diecie psów, ponieważ wpływają korzystnie m.in. na sierść i skórę.
 
Formuła ma ograniczoną zawartość węglowodanów, a przepełniona jest białkiem zwierzęcym, aby zapewnić psu szczytową formę.
 
Wielkość i kształt granulki został uśredniony tak, aby dorosły pies każdej rasy mógł sobie z nią poradzić.