Acana Grass-Fed Lamb Sucha Karma dla psa op. 6kg

  • szt.
  • 247,00 zł
  • Niedostępny
Wysokiej jakości karma oparta na jednym źródle białka dedykowana dla wszystkich psów, niezależnie od rasy i wieku.
 
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
 
Acana Grass-Fed Lamb to karma sucha dla psów wszystkich ras w każdym wieku. Przepełniona jest nowozelandzką jagnięciną, a także świeżymi warzywami, owocami i aromatycznymi ziołami.
Formuła jest monobiałkowa, oparta tylko na jednym rodzaju mięsa, dzięki czemu doskonale sprawdzi się dla psich alergików i dla psów, które mają wrażliwy układ pokarmowy.

Dodatek liofilizowanej wątróbki niezwykle zwiększa smakowitość, a świeża dynia tradycyjna oraz piżmowa są źródłem włókien ułatwiających trawienie.
 
Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem, karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Ograniczają ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.

Wysoka zawartość mięsa w karmie - 50% - zapewnia odpowiedni poziom białka, co odpowiada naturalnej diecie psów i odżywia je zgodnie z ich anatomicznym zapotrzebowaniem na białko zwierzęce.
 
Świeże mięso, organy, chrząstki i szpik dostarczają naturalnych składników odżywczych, co radykalnie ogranicza konieczność suplementacji.
 
Doskonała również dla szczeniaków oraz suk szczennych.
 
Wielkość i kształt granulki został uśredniony tak, aby pies każdej rasy i w każdym wieku mógł sobie z nią poradzić.