Acana Adult Small Sucha Karma dla psa op. 2kg

  • ID produktu: 3109
  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: Acana Pies
  • Kod producenta: 064992523206
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 95,00 zł 85,00 zł
  • Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 95,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 95zł
 
Wysokiej jakości karma dla psów dorosłych małych ras do 10kg.
 
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
 
Acana Adult Small to karma dla psów dorosłych małych ras. Przepełniona jest mięsem drobiu z chowu bezklatkowego, świeżymi jajami ściółkowymi z lokalnych farm preriowych oraz rybami poławianymi w naturalnym środowisku w okolicach wyspy Vancouver.

Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem, karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Ograniczają ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.
 
Świeży kurczak i jego chrząstki stanowią naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu), które odpowiadają za mocne i zdrowe stawy oraz kości.
 
Ryby są doskonałym źródłem nieprzetworzonych kwasów Omega3 (EPA-DHA), które są niezmiernie ważne w diecie psów. Wpływają one korzystnie na wygląd skóry i sierści, a także wzmacniają nieprzepuszczalność bariery skórnej.

Wielkość i kształt granulki został przystosowany dla dorosłych psów ras małych. Rozmiar granulki został dopasowany specjalnie pod małe rasy, a więc pies przy posiłku z łatwością pogryzie karmę, dzięki czemu problem z kamieniem nazębnym znacznie się zmniejszy.