Vetoquinol Drontal Tabletki na robaki i pasożyty dla psa powyżej 35kg op. 2szt.

  • szt.
  • 75,00 zł
  • Niedostępny
Vetoquinol (dawny Bayer) Drontal Plus Flavour to tabletki na pasożyty dla psów.  

Wskazania:
Zwalczanie inwazji nicieni i tasiemców przewodu pokarmowego psów. Zwalczanie inwazji pierwotniaków.

Przeciwwskazania:
Nie stosować u szczeniąt przed ukończeniem drugiego tygodnia życia. Nie stosować u suk w pierwszych dwóch trymestrach ciąży.

Dawkowanie:
Dawka lecznicza to 15mg/kg m.c. febantelu i 14,4 mg/kg m.c. embonianu pyrantelu i 5mg prazykwantelu na 1kg m.c., co odpowiada 1 tabletce na 35kg m.c. doustnie.

Podawanie
Przed stosowaniem u zwierząt w złym stanie ogólnym lub wskazujących objawy silnego zarobaczenia, należy zwrócić się o poradę lekarza weterynarii.
W celu ograniczenia ryzyka ponownej inwazji, wszystkie zwierzęta bytujące razem powinny być leczone w tym samym czasie.

W celu eliminacji oraz ograniczenia ryzyka ponownej inwazji nicieni i tasiemców, zalecane jest rutynowe stosowanie co 3 miesiące.


>> Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)
>> W przypadku zakupu produktu na fakturę Vat, zgodnie z przepisami odnośnie obrotu produktami leczniczymi, na fakturze Vat będzie widniała informacja "Produkt OTC nie jest przeznaczony do dalszej odsprzedaży".