Portica Tick Twister ClipBox Kleszczołapki dla psa i kota kolor Niebieski op. 1szt.

  • ID produktu: 122884
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Portica
  • Kod producenta: 5907690120139NIE
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 16,90 zł
Produkt przeznaczony do skutecznego usuwania kleszczy i innych ciał obcych ze skóry w wygodnym ClipBox.

W okresie rozpoczynającym się od lutego do października występuje większe ryzyko zachorowania przez nasze zwierzęta na babeszjozę. Jest to groźna choroba, którą mogą się zarazić poprzez ugryzienie kleszcza. Dlatego bardzo ważne jest zabezpieczanie naszych zwierząt przed tymi pasożytami. Niestety, w dzisiejszych czasach kleszcze są coraz bardziej odporne na wszelkie składniki chroniące i zdarza się, iż mimo wszystko mogą się wbić w skórę psa czy kota.

Wówczas, w domowej apteczce przyda się przyrząd taki jak łopatka wykonana ze specjalnego tworzywa, które jest trwałe, niełamliwe. Dodatkowo polimer, z którego wykonana jest Kleszczołapka jest odporny na rozpuszczalniki, środki dezynfekcji i inne płyny.
 
Umożliwia w sposób bezpieczny oraz skuteczny usunięcie kleszcza, nie narażając psa i kota na infekcje czy zakażenie. Dwa uniwersalne rozmiary pomogą w odpowiednim wyciągnięciu nawet małego kleszcza.
 
Bez obaw można zdezynfekować Kleszczołapkę środkiem dezynfekującym lub w autoklawie.
 
Nagrodzony Diamentami Zoologii Tick Twister ClipBox to must have każdego posiadacza pupila lub miłośnika spacerów.
 
Dodatkowym atutem łopatki Tick Twister jest poręczne opakowanie, które możemy wszędzie ze sobą zabrać. Dzięki ClipBoxowi możemy zaczepić łapki przy plecaku, pasku czy psiej smyczy.

Sposób stosowania: Uchwycić kleszcza nie zgniatając go i ciągnąć, by usunąć całego kleszcza (głowę i tułów). Po usunięciu kleszcza należy zdezynfekować ranę.

Produkt przeznaczony dla zwierząt oraz właścicieli.

 

W opakowaniu znajdują się dwie sztuki Kleszczołapek.