Pan Mięsko Fruits&Veggies Banan z kaczką Przysmak dla psa op. 100g
- ID produktu: 126517
- Dodaj recenzję:
- Producent: Pan Mięsko
- Kod producenta: 5905342299011
-
Dostępność:
Jest
- szt.
- 8,00 zł
Monobiałkowe przysmaki w postaci kawałków banana owiniętych mięsem z kaczki dla psów.
Pan Mięsko to polska firma produkująca wysokomięsne karmy suche, mokre i przysmaki przeznaczone dla kotów i psów. Produkty przygotowywane są z ogromną starannością ze specjalnie wyselekcjonowanych składników.
Przysmaki z linii Fruit&Veggies to wyjątkowe połączenie mięsa z owocami lub warzywami. Dzięki temu Twój pupil otrzyma cenne składniki odżywcze w codziennej diecie i pokocha ich unikalny smak.
Przysmaki zostały stworzone z naturalnych składników w oparciu o unikalną recepturę, aby otrzymać zdrową i smaczną przekąskę dla Twojego psa.
Przysmaki Fruit&Veggies idealnie sprawdzą się w roli przysmaków treningowych, a także jako przekąska między posiłkami.
Pan Mięsko Fruit&Veggies Banan z kaczką to połączenie słodkiego banana z pysznym mięsem kaczki. Przysmaki są monobiałkowe, dzięki czemu są idealnym wyborem dla psów z alergią lub nietolerancją pokarmową.
Przysmaki zalecane są dla psów powyżej 3. miesiąca życia lub psów o wadze co najmniej 2kg.
Przechowywanie:
Przechowywać z suchym i chłodnym miejscu bez dostępu bezpośredniego światła słonecznego. Podawać w temperaturze pokojowej.
Wygodne opakowanie ze strunowym zamknięciem, dzięki czemu przysmaki zachowują świeżość na dłużej.
Uwaga! W opakowaniu może znajdować się odtleniacz - nie wywiera on wpływu na wartości odżywcze i integralność przysmaków. Po otwarciu odtleniacz należy wyrzucić.
Białko | 20,0% |
Tłuszcz | 14,0% |
Włókno | 1,2% |
Sole mineralne | 3,5% |
Wilgotność | 16,0% |
Energia metaboliczna | 431 kcal/100g |
Masa netto |
100g |
Skład | Banan 55%, mięso z kaczki 39,5%, białko grochu 2%, skrobia ziemniaczana 1,5%, gliceryna 2% |