Wolfsblut VetLine Gastrointestinal Mokra Karma dla psa op. 395g

  • ID produktu: 124365
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wolfsblut
  • Kod producenta: 4260603789627
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 17,00 zł
Kompletna karma monobiałkowa z kaczką dla psów z chorobami przewodu pokarmowego i/lub zapaleniem trzustki.
 
Jeżeli Twój pupil cierpi na nawracające biegunki i/lub wymioty to watro obserwować swojego psa, aby znaleźć przyczynę złego samopoczucia i niepożądanych objawów. Zazwyczaj powodem takich sytuacji są:
- nagłe zmiany w diecie,
- zaburzona flora jelitowa
- pasożyty i grzyby
- choroby żołądka, jelit lub trzustki.
Zlekceważone objawy mogą prowadzić do utraty istotnych minerałów, co powoduje stan niedoboru organizmu. Dlatego w przypadku zaobserwowania niepokojących objawów konieczna jest konsultacja z lekarzem weterynarii, który potwierdzi ewentualną diagnozę i w celu wsparcia leczenia zleci odpowiednią dietę dla pupila.
 
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal jest pełnoporcjową karmą dietetyczną przeznaczoną dla dorosłych psów z zaburzeniami trawienia i chorobami żołądka, jelit i trzustki.
 
Jest to bezzbożowa, monobiałkowa karma mokra o obniżonej zawartości błonnika produkowana wyłącznie z lekkostrawnego mięsa kaczki. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu wspomaga proces opróżniania żołądka, a tym samym chroni trzustkę.
Odpowiednio zbilansowany skład i korzystne probiotyki wspierają zachowanie równowagi kolonizacji bakteryjnej jelit i wzmacniają naturalną florę jelitową.
Niezbędne kwasy tłuszczowe Omega zahamowują reakcje zapalne, dzięki czemu wspomagają pracę trzustki.
 
Dodatkowo karma ma lekką i smaczną recepturę z mięsem kaczki i słodkimi ziemniakami, co sprawia, że pupil chętnie przyjmuje dietę i tym samym dostarcza do organizmu wszelkie niezbędne składniki odżywcze, co jest niezwykle ważne w czasie choroby.