VetExpert Preparat na uspokojenie KalmVet dla psa i kota op. 60 kapsułek

  • ID produktu: 7949
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: VetExpert
  • Kod producenta: 5907752658709
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 49,00 zł
Preparat o działaniu uspokajającym i przeciwlękowym u psów i kotów. 
 
Preparat wspomagający dla psów i kotów, który podawany z wyprzedzeniem w naturalny, łagodny i długofalowy sposób przeciwdziała szkodliwym objawom stresu. Doskonale sprawdzi się w przypadku zaburzeń behawioralnych, takich jak: pobudzenie, strach przed burzą, wystrzałami oraz niepokój podczas podróży, przeprowadzki, czy w przypadku pojawienia się nowego domownika.
 
KalmVet skutecznie łagodzi objawy niepokoju i stresu i jest bezpieczny, nawet przy długotrwałym stosowaniu, dzięki zawartości składników takich jak:
 
Tryptofan, który pomaga utrzymać pozytywny nastrój i dobre funkcje poznawcze, ponieważ jest naturalnym prekursorem serotoniny (tzw. hormonu szczęścia), która jest niezbędna do utrzymania równowagi emocjonalnej i spokoju. Działa stabilizująco i uspokajająco, przeciwdziała agresji. 
 
Kozłek lekarski (Valeriana officinalis) i rumianek przyczyniają się do zmniejszenia napięcia i uczucia niepokoju, wykazują działanie przeciwlękowe nie tylko u kotów, ale również u psów.
 
Dawkowanie:
Koty i psy o masie ciała poniżej 10kg: 1 kapsułka dziennie
Psy o masie ciała 10-25kg: 2 kapsułki dziennie
Psy o masie ciała powyżej 25kg: 3 kapsułki dziennie
 
Technologia Twist Off zastosowana w preparacie to gwarancja bezproblemowego podania zwierzęciu. Suplement diety znajduje się w specjalnej kapsułce, którą można podać bezpośrednio do jamy ustnej (jej żelatynowa powłoczka bez problemu zostanie strawiona w żołądku) lub ukręcić i oderwać jej końcówkę, a zawartość tubki wycisnąć do pyszczka lub wymieszać z pokarmem.