Sheba Nature's Collection Adult Kolekcja smaków w sosie Mokra karma dla kota op. 40x85g

  • ID produktu: 122682
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Sheba
  • Kod producenta: 4770608263522
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 74,90 zł

Sheba Nature's Collection to pyszna karma mokra w sosie przeznaczona dla kotów dorosłych.

Sheba to marka zajmującą się produkcją przede wszystkim mokrej karmy dla kotów. W ofercie można znaleźć mięsne kawałki w sosie lub galaretce, którym żaden kot nie będzie mógł się oprzeć.

Karma Sheba Nature's Collection w pysznym sosie to wyśmienita kompozycja wysokiej jakości posiłków w 4 wyjątkowych smakach - z kurczakiem, z indykiem, z tuńczykiem i z łososiem . Mięsiste kawałki zanurzone w pysznym sosie, przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników w oparciu o specjalną recepturę. Dzięki temu karma łączy w sobie doskonały smak z pełnią wartości odżywczych.

Każdy posiłek zamknięty jest w poręcznej saszetce, dzięki której z łatwością odmierzysz prawidłową porcję.

Skład:
kurczakiem i olejem lnianym z przybraniem z pomidora : mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (40%, 94% naturalnego pochodzenia*; w tym kurczak 4% w kawałkach**), produkty pochodzenia roślinnego*, warzywa* (w tym suszone pomidory 0,7%, co odpowiada zawartości pomidorów 9,1%), substancje mineralne, drożdże*, oleje i tłuszcze* (w tym olej lniany 0,2%), cukry.

z indykiem przybranym marchewką i groszkiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (40%, 94% naturalnego pochodzenia*; w tym indyk 4% w kawałkach**), produkty pochodzenia roślinnego*, warzywa* (w tym mieszanka suszonej marchewki i groszku 1%, co odpowiada zawartości mieszanki marchewki i groszku 5,6%), substancje mineralne, drożdże*, cukry.

z tuńczykiem i olejem lnianym z przybraniem z marchewki i groszku: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (38%, 94% naturalnego pochodzenia*), ryby i produkty rybne* (w tym tuńczyk 4% w kawałkach**), produkty pochodzenia roślinnego*, warzywa* (w tym mieszanka suszonej marchewki i groszku 1%, co odpowiada zawartości mieszanki marchewki i groszku 5,6%), substancje mineralne, drożdże*, oleje i tłuszcze* (w tym olej lniany 0,2%), cukry.

z łososiem przybranym dynią i pasternakiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (38%, 94% naturalnego pochodzenia*), ryby i produkty rybne* (w tym łosoś 4% w kawałkach**), produkty pochodzenia roślinnego*, warzywa* (w tym mieszanka suszonej dyni i pasternaku 1%, co odpowiada zawartości mieszanki dyni i pasternaku 5,7%), substancje mineralne, drożdże*, cukry.

Dodatki / 1 kg: Witamina D₃: 213 IU (Smaki rybne nie są wzbogacane w witaminę D₃)*, Tauryna: 572 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,3 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,34 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 17,0 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,4 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,0 mg.
*Smaki rybne zawierają w odpowiedniej ilości witaminę D₃ pochodzącą z surowców rybnych.
*Smaki rybne zawierają w odpowiedniej ilości witaminę D₃ pochodzącą z surowców rybnych.
.

Otwartą karmę należy przechowywać w lodówce do 2 dni.

Zestaw zawiera 40 saszetek, aby Twój kot mógł się dłużej cieszyć smakiem mokrej karmy Sheba.