Over Zoo Zestaw Szampon poj. 250ml + odżywka dla psa o białej i jasnej sierści poj. 240ml

  • ID produktu: 123047
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Over Zoo
  • Kod producenta: 5900232785926
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 48,00 zł

Zestaw przeznaczony dla psów o białej i jasnej sierści.

Psy o białej i jasnej sierści potrzebują specjalnej pielęgnacji, aby włos był w dobrej kondycji, był lśniący i gładki. W tym celu należy zaopatrzyć się w kosmetyki wysokiej jakości dedykowane właśnie takiej sierści.

Zarówno szampon jak i odżywka zawierają proteiny wełny kaszmirskiej, które doskonale odżywiają włos i zapobiegają jej elektryzowaniu. Dzięki temu długi włos jest łatwiejszy w pielęgnacji.

Psy posiadające jasne włosy łatwo potrafią się zabrudzić. Produkty zawierają ekstrakty z cytryny, skutecznie usuwające zabrudzenia oraz olejek z awokado, który wygładza włos, a także zapobiega jego kołtunieniu.


Sposób użycia szamponu:
Zmoczyć sierść psa letnią wodą i rozprowadzić szampon na całym ciele, uważając, aby nie dostał się do oczu i uszu zwierzęcia.Następnie dokładnie spłukać.W razie potrzeby czynność powtórzyć.
Preparat nie obciąża, nie przetłuszcza włosa, może być stosowany w przeddzień wystawy. Łagodne substancje myjące nie podrażniają skóry psa, a jednocześnie starannie ją myją i nawilżają. Szampon polecany jest dla psów o wrażliwej skórze. Nie zawiera barwników ani soli.

Sposób użycia odżywki:
Na umyty włos równomiernie rozprowadzić i delikatnie wmasować niewielką ilość odżywki. Pozostawić na ok. 1 minutę, następnie dokładnie spłukać wodą. Chronić oczy i uszy i pysk zwierzęcia.
Preparat nie obciąża, nie przetłuszcza włosa, może być stosowany w przeddzień wystawy. Posiada delikatny, przyjemny dla psów aromat, który pozostaje nawet po spłukaniu odżywki. Odżywka polecana jest dla psów o wrażliwej skórze. Nie zawiera barwników ani soli. 

 

Dużym ułatwieniem w użytkowaniu jest opakowanie- butelka z pompką.


Pojemność:
Szampon: 250ml
Odżywka: 240ml