GimCat Pasta Taurine Paste Extra dla kota op. 50g

  • ID produktu: 124136
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Gimpet
  • Kod producenta: 4002064402109
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 22,00 zł
Przysmak dla kotów dorosłych w formie pasty z tauryną dla prawidłowej pracy serca oraz sprawności układu nerwowego.
 
Czasami zdarza się, że pełnowartościowa karma nie jest w pełni odpowiednia dla Pupila i należy wspomóc go specjalnymi preparatami. Wychodząc na przeciw oczekiwań odpowiedzialnych właścicieli zwierząt, w ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele preparatów uzupełniających. Jedną z firm, która zajmuje się tworzeniem suplementów diety dla psów i kotów jest GimCat.

Specjalnością tego niemieckiego producenta są przede wszystkim pasty dla kotów, które zawierają bardzo cenne składniki, a dodatkowo są wysoce smakowite.

Pasta Taurine Extra to doskonały preparat uzupełniający. Tauryna to składnik niezbędny w codziennej diecie kota - odpowiada m.in. za prawidłową pracę serca oraz prawidłowy wzrok. Organizm kota jednak nie jest w stanie wytworzyć odpowiedniej jej ilości dlatego niezbędna jest suplementacja wraz z dietą.

Sposób użycia:
Podawać z tubki lub z karmą ok. 6cm (1cm pasty to około 0,5g). Podawać w temperaturze pokojowej.
W przypadku, kiedy kociak nie ma ochoty na pastę, a jest potrzeba podania mu produktu, można zastosować sztuczkę: wycisnąć niezbędną ilość pasty na przednią łapkę kota. Ze względu na fakt, że mruczki to czyścioszki - kociak zliże produkt.
 
Po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, bez narażenia na działanie promieni słonecznych.

Skład: Produkty uboczne pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, mięczaki i skorupiaki (sproszkowane nowozelandzkie małże zielone 4%), mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego