Elanco AdTab Tabletka na kleszcze i pchły 112.5mg dla psa o wadze 2.5kg-5.5kg op. 1szt. Pakiet 3szt.

  • ID produktu: 124420
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Elanco
  • Kod producenta: 5420036974574-z3
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 114,00 zł 98,00 zł
  • Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 114,00 zł
Tabletka przeciw pchłom i kleszczom o długości działania do 30 dni dedykowana dla psów o wadze od 2,5kg do 5,5kg.
 
Pożegnaj i pchły i kleszcze Twojego pupila. Z troski o zdrowie i komfort Twojego czworonoga firma Elanco (producent m.in. obroży Foresto) stworzyła AdTab™ - wyjątkowo smaczną i łatwą do podania tabletkę chroniącą przed pchłami i kleszczami.
 
Sposób działania:
Lotilaner, aktywny składnik AdTab™, zapewnia ochronę przeciw pchłom i kleszczom na okres maksymalnie 30 dni. Substancja działa na receptory nerwowe kleszczy i pcheł, dzięki czemu zabija je w krótkim czasie po ukąszeniu i kontakcie ze składnikiem aktywnym.
Produkt zapewnia niemal natychmiastową* ochronę przeciw pchłom i kleszczom - maksymalne stężenie substancji czynnej we krwi zostaje osiągnięte już po 2 godzinach od podania.
 
* działania ochronne w przypadku pcheł rozpoczyna się po 4 godzinach, w przypadku kleszczy po 48 godzinach. (pchły żerujące przed podaniem preparatu zabijane są w ciągu 6 godzin, kleszcze w ciągu 8 godzin)
 
Przeznaczenie:
AdTab™ 112mg przeznaczony jest dla kotów powyżej 8. tygodnia życia o wadze od 2,5kg do 5,5kg.
 
Sposób podania:
Tabletka ma niewielki rozmiar i postać do rozgryzania i żucia. Ze względu na wysoką smakowitość nie powinno być problemu z podaniem preparatu dla Twojego pupila.
Podawać w trakcie posiłku lub maksymalnie 30 minut po jedzeniu.
 
UWAGA! Produkt przeznaczony wyłącznie dla zwierząt.
 
Ostrzeżenia: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci!
 
>> Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)
>> W przypadku zakupu produktu na fakturę Vat, zgodnie z przepisami odnośnie obrotu produktami leczniczymi, na fakturze Vat będzie widniała informacja "Produkt OTC nie jest przeznaczony do dalszej odsprzedaży".