Dolina Noteci Premium Adult Królik z Żurawiną Mokra Karma dla psa op. 400g Pakiet 12szt.

  • szt.
  • 86,40 zł
Pełnoporcjowa karma mokra bogata w królika dla dorosłych psów wszystkich ras.
 
Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się przede wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak, warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą.
 
Dzięki temu, że zawiera w swoim składzie o wiele więcej wody, niż karma sucha, podawanie jej wpływa korzystnie na pracę nerek i układ moczowy Twojego milusińskiego. Dodatkowo, karma mokra jest bardzo smakowita i z reguły każdy czworonóg z chęcią ją spożywa.
 
Do produkcji karm Doliny Noteci używane jest tylko najwyżej jakości, przede wszystkim świeże mięso, a dodatkami są zawsze świeże, pozyskiwane od lokalnych dostawców, warzywa, zioła i owoce. W karmach na próżno można szukać polepszaczy smaku i sztucznych aromatów.
 
Karma bogata w królika i żurawinę, dzięki czemu jest wyjątkowo lekkostrawna i bogata w aminokwasy, lizyny i fenyloalaniny, które wpływają na doskonały stan zdrowia i samopoczucie Twojego psiaka.
 
Dodatkowo, żurawina stymuluje prawidłowy przebieg procesów trawiennych i wpływa na częstotliwość wypróżnień.
 
Skład:
wieprzowina 25% (mięso wieprzowe, przełyki, serca), rosół, wołowina 22% (płuca, żołądki, wymiona), królik 15% (wątroba), żurawina 4%, jaja 3%, węglan wapnia, trójpolifosforan sodu, olej lniany 0.2%, nasiona psyllium 0.2%, chlorek potasu
 
Dodatki:
witamina D3, witamina E, cynk, miedź, mangan, jod