Dolina Noteci Premium Adult Jagnięcina Mokra Karma dla psa op. 800g Pakiet 12szt.

  • szt.
  • 135,60 zł
Pełnoporcjowa karma mokra bogata w jagnięcinę dla dorosłych psów wszystkich ras.
 
Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się przede wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak, warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą.
 
Dzięki temu, że zawiera w swoim składzie o wiele więcej wody, niż karma sucha, podawanie jej wpływa korzystnie na pracę nerek i układ moczowy Twojego milusińskiego. Dodatkowo, karma mokra jest bardzo smakowita i z reguły każdy czworonóg z chęcią ją spożywa.
 
Do produkcji karm Doliny Noteci używane jest tylko najwyżej jakości, przede wszystkim świeże mięso, a dodatkami są zawsze świeże, pozyskiwane od lokalnych dostawców, warzywa, zioła i owoce. W karmach na próżno można szukać polepszaczy smaku i sztucznych aromatów.
 
Karma bogata w jagnięcinę to źródło żelaza, miedzi, które są odpowiedzialne za podnoszenie odporności organizmu, prawidłowe funkcjonowanie krwi i układu krążenia.
 
Co więcej, tłuszcz jagnięcy charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych, które poprzez kontrolę procesów zapalnych stymulują funkcje skóry.
 
Skład:
wieprzowina 36% (wątroba, serca, przełyki, mięso wieprzowe), rosół, jagnięcina (wątroba, płuca), wołowina 15% (płuca, wymiona, żołądki), jaja 3%, marchew 1.7%, ryż brązowy naturalny 1.2%, węglan wapnia, trójpolifosforan sodu, olej lniany 0.2%, nasiona psyllium 0.2%, chlorek potasu, bazylia 0.01%
 
Dodatki:
witamina D3, witamina E, cynk, miedź, mangan, jod