Dolina Noteci Perfect Care Recovery Mokra Karma dla psa op. 400g

  • ID produktu: 121740
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dolina Noteci
  • Kod producenta: 5902921382263
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 10,30 zł
Pełnoporcjowa karma mokra dla psów dorosłych w okresie rekonwalescencji.
 
Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się przede wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak, warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą.
 
Dzięki temu, że zawiera w swoim składzie o wiele więcej wody, niż karma sucha, podawanie jej wpływa korzystnie na pracę nerek i układ moczowy Twojego milusińskiego. Dodatkowo, karma mokra jest bardzo smakowita i z reguły każdy czworonóg z chęcią ją spożywa.
 
Do produkcji karm Doliny Noteci używane jest tylko najwyżej jakości, przede wszystkim świeże mięso, a dodatkami są zawsze świeże, pozyskiwane od lokalnych dostawców, warzywa, zioła i owoce. W karmach na próżno można szukać polepszaczy smaku i sztucznych aromatów.
 
Dolina Noteci Perfect Care Recovery to karma oparta na wieprzowinie oraz kurczaku.
 
Karma zadedykowana psom w czasie rekonwalescencji. Idealnie sprawdzi się jako dieta po przebytym zabiegu. Karma zapewnia niezbędne składniki odżywcze oraz odpowiednią ilość tłuszczów, dzięki czemu pozwalają na regenerację osłabionego organizmu.
Zawarty w karmie olej lniany działa przeciwzapalnie, a drożdże piwne i nasiona psyllium (jako naturalne prebiotyki) wspomagają odporność psa.
 
Dietę można stosować u psów dorosłych nie tylko w okresie rekonwalescencji, ale także dla suk szczennych i karmiących, psów o osłabionym łaknieniu, psów o zwiększonym zapotrzebowaniu energetycznym.
 
Skład: wieprzowina 46% (płuca, serca, wątroba, mięso), rosół, kurczak 15% (żołądki, wątroba), jaja 6%, olej lniany 3%, ryż naturalny brązowy 2.5%, substancje mineralne, olej z łososia 0.5%, drożdże piwne suszone 0.5% (źródło prebiotyków MOS i beta-glukanów)