Cat's Best Żwirek drzewny Smart Pellet (Nature Gold) dla kota op. 10kg (20l)

  • ID produktu: 6229
  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: Cats Best
  • Kod producenta: 4002973217429
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 98,00 zł
Drewniany, biodegradowalny żwirek zbrylający przeznaczony dla zwierząt domowych.

Żwirek Cat's Best Smart Pellets to w 100% naturalny żwirek dla kotów, pierwszy ze zbrylających minipeletów. Specjalna granulka ogranicza przywieranie do futra i łap, znacząco redukując wynoszenie żwirku z kuwety. Polecany jest szczególnie dla kotów o długiej sierści.
 
KOCIA HIGIENA Z CAT'S BEST:
- Nie przywiera do futra i łap, znacząco redukując wynoszenie żwirku z kuwety
- Z odnawialnych surowców roślinnych - w 100% naturalny i bez dodatków chemicznych
- Wytwarzany z surowców wtórnych z certyfikatem PEFC - bez ścinania drzew do produkcji Cat's Best
- Wyjątkowo oszczędny: w przypadku zwykłych żwirków miesięcznie potrzeba ok. 21kg żwirku na jednego kota - z Cat's Best wystarcza zaledwie ok. 2,1kg. Tylko tyle wystarcza aby napełnić kuwetę, a następnie zutylizować w wybrany sposób.
 
Żwirek Cat's Best jest żwirkiem ekologicznym, można go utylizować drogą sanitarną - jest to rozwiązanie tanie i higieniczne, wykluczające gromadzenie odpadów zmieszanych.

Cat’s Best może pozostawać w kuwecie nawet do 7 tygodni, zanim konieczna będzie całkowita wymiana wsadu. Cat’s Best Smart Pellets działa najlepiej, gdy wyjmowane są z niego na bieżąco powstałe po kociej wizycie bryłki.
 
Cat’s Best Smart Pellets jest produkowany wyłącznie z odnawialnych surowców, jest zatem produktem zrównoważonym ekologicznie i biodegradowalnym.
 
Żwirek Cats Best Smart Pellets (Nature Gold) ma postać dużego pelletu, dzięki czemu nie przykleja się do sierści, dlatego jest idealny dla kotów długowłosych.