Catit Poidło Automatyczne Fountain Flower dla kota nr kat. CH-7421

  • ID produktu: 121358
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Catit
  • Kod producenta: 022517437421
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 139,00 zł
Automatyczne poidło filtrujące wodę dla kotów.

Picie wody u niektórych mruczków może sprawiać pewną trudność. Koty nie zawsze chcą pić wodę, którą nalejemy do zwykłej miski. Spożywanie za małej ilości wody może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, jak na przykład choroby nerek czy cukrzyca. Istnieje wiele sposobów na nawadnianie naszego pupila, jednym z nich jest zainstalowanie automatycznego poidła, które nie tylko schładza wodę, ale również ją filtruje aby na dłużej pozostawała świeża.
 
Poidło Catit do doskonałe rozwiązanie jeżeli zauważymy, że kot chętnie pije bieżącą wodę z kranu. Może się okazać, że fontanna, w której woda cały czas jest pompowana jest nową, ulubioną miską naszego kota. Dzięki zastosowaniu specjalnego filtra, Catit Flower zapewnia stale chłodną i czystą wodę, która również jest odpowiednio natleniona i pozbawiona jakichkolwiek zapachów, które mogą się pojawić w przypadku wody stojącej w standardowej misce.
 
Fontanna posiada trzy tryby pracy, dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni dla indywidualnych potrzeb naszego kota: tafla wody z delikatnym wirem, woda z bąbelkami oraz gładkie strumienie spływające z płatków. Poidło można regulować za pomocą plastikowej zatyczki-kwiatka dołączonego do zestawu.
 
Filtr umieszczony w produkcie zapewnia potrójną ochronę. Pierwsza warstwa likwiduje zapachy powodowane przez bakterie i chlorki, druga warstwa minimalizuje magnez i wapń z wody, które mogą powodować tworzenie się kamieni moczowych. Ostatnia, trzecia warstwa pełni funkcję sitka i wyłapuje drobne zanieczyszczenia. Filtr należy wymieniać co około 30 dni, aby zapewnić najwyższą jakość wody.
 
Catit Flower Fountain ma pojemność 3 litrów, a średnica poidła to 18cm. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla większych kotów, ponieważ woda znajduje się ponad 15cm nad ziemią, dzięki czemu zwierzak nie musi się tak mocno schylać, aby się napić.

Zbiornik posiada przezroczyste okienko, przez które możemy podejrzeć na jakim poziomie jest woda. Produkt jest łatwy w rozłożeniu, przez co nie ma problemów z umyciem go pod bieżącą wodą. Tworzywo, z którego poidło zostało wykonane jest wolne od BPA.
 
Kliknij TUTAJ, aby kupić dodatkowe filtry.