Brit Care MINI Adult Yorkshire Salmon&Tuna Sucha Karma dla psa op. 2kg

  • szt.
  • 59,00 zł
Hypoalergiczna karma z łososiem i tuńczykiem dla dorosłych psów miniaturowych rasy Yorkshire Terrier.
 
Psy ras miniaturowych mają wyższe zapotrzebowanie na energię oraz stosunkowo krótki przewód pokarmowy i mały żołądek. Dlatego też, zalecane dzienne spożycie karmy, należy podzielić na 2 lub 3 porcje do podania w ciągu dnia. Porcja dobowa może różnić się w zależności od środowiska, aktywności i wieku psa.
 
Starannie skompletowana karma z łososiem i tuńczykiem dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów dla zapewnienia zdrowego i prawidłowego rozwoju.
 
W pełni hypoalergiczna formuła nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.
 
Łosoś i tuńczyk charakteryzują się wysokim poziomem tłuszczów nienasyconych. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Omega 3 i oleju z łososia pozytywnie wpływają na wygląd - dzięki temu pies ma lśniącą sierść i zdrową skórę.
 
Probiotyki, inulina, witamina C i rokitnik wzmacniają odporność psa i regulują pracę jelit.
 
Dodatek ostropestu plamistego zapobiega stanom zapalnym, poprawia metabolizm i wpływa pozytywnie na regenerację wątroby. Zioła i owoce dostarczają niezbędnych witamin i składników mineralnych.
 
Wysoka zawartość kwasów Omega 3 i oleju z łososia zapewnia wspaniały wygląd - lśniącą sierść i zdrową skórę. Zawartość rumianku, goździków i szałwii zapewnia ochronę antybakteryjną - dla zdrowych i mocnych zębów.
 
Rozmiar granulki został zaprojektowany z myślą o psach ras miniaturowych, aby czworonóg przy konsumpcji, poradził sobie z wielkością krokieta.