Brit Care MINI Adult Sensitive Venison Sucha Karma dla psa op. 400g

  • szt.
  • 19,00 zł
Hypoalergiczna, bezzbożowa karma z dziczyzną dla wrażliwych psów dorosłych ras miniaturowych.
 
Psy ras miniaturowych mają wyższe zapotrzebowanie na energię oraz stosunkowo krótki przewód pokarmowy i mały żołądek. Dlatego też, zalecane dzienne spożycie karmy, należy podzielić na 2 lub 3 porcje do podania w ciągu dnia. Porcja dobowa może różnić się w zależności od środowiska, aktywności i wieku psa.
 
Starannie skompletowana karma z dziczyzną dla dorosłych, wrażliwych psów ras miniaturowych to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój.
 
Formuła jest w pełni hypoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.
 
Dziczyzna jest lekkostrawna i charakteryzuje się wysokim poziomem tłuszczów nienasyconych. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Omega 3 i oleju z łososia zapewnia wspaniały wygląd - lśniącą sierść i zdrową skórę.
 
Rokitnik, witamina C, prebiotyki MOS i FOS oraz inulina zapewniają prawidłową odporność komórkową i bakteryjną. Rumianek, goździki i szałwia dla ochrony bakteryjnej - dla zdrowych i mocnych zębów.
 
Rozmiar granulki został zaprojektowany z myślą o psach ras miniaturowych, aby czworonóg przy konsumpcji, poradził sobie z wielkością krokieta.