Brit Care MINI Adult Light&Sterilised Rabbit&Salmon Sucha Karma dla psa op. 2x7kg MEGA-PAK

  • szt.
  • 319,00 zł
Hypoalergiczna, bezzbożowa karma z królikiem i łososiem dla psów dorosłych ras miniaturowych z problemem nadwagi lub po sterylizacji.
 
Psy ras miniaturowych mają wyższe zapotrzebowanie na energię oraz stosunkowo krótki przewód pokarmowy i mały żołądek. Dlatego też, zalecane dzienne spożycie karmy, należy podzielić na 2 lub 3 porcje do podania w ciągu dnia. Porcja dobowa może różnić się w zależności od środowiska, aktywności i wieku psa.
 
Zwierzaki po zabiegu sterylizacji/kastracji niestety często mają tendencję do przybierania na wadze, w takiej sytuacji najlepiej podawać im karmę o obniżonej zawartości tłuszczu.
 
Starannie skompletowana karma z królikiem i łososiemdla dorosłych psów ras miniaturowych z nadwagą i/lub po sterylizacji to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój.
 
Formuła jest w pełni hypoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.
 
Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Omega 3 i oleju z łososia zapewnia wspaniały wygląd - lśniącą sierść i zdrową skórę. Rokitnik, witamina C, prebiotyki MOS i FOS oraz inulina zapewniają prawidłową odporność komórkową i bakteryjną.
 
Rumianek, goździki i szałwia dla ochrony bakteryjnej - dla zdrowych i mocnych zębów.
 
Rozmiar granulki został zaprojektowany z myślą o psach ras miniaturowych, aby czworonóg przy konsumpcji, poradził sobie z wielkością krokieta.