Brit Care Grain-Free Senior&Light Salmon Sucha Karma dla psa op. 3kg

  • szt.
  • 65,00 zł
Hypoalergiczna karma z łososiem i ziemniakami dla psów starszych wszystkich ras.
 
Starannie skompletowana karma z łososiem i ziemniakami dla psów starszych to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów dla zapewnienia zdrowego i prawidłowego rozwoju.
 
W pełni hypoalergiczna formuła nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych. Można stosować do kontrolowania wagi u psów z tendencją do otyłości.
 
Karma zawiera jedynie 12% tłuszczu i charakteryzuje się niskim indeksem glikemicznym dla utrzymania optymalnego poziomu cukru we krwi oraz redukcji wagi.
 
Łosoś jest wyjątkowo lekkostrawny i charakteryzuje się wysokim poziomem tłuszczów nienasyconych. Ekstrakt z chrząstki i kwasy omega 3 zapewniają regenerację mięśni i przyczyniają się do właściwej kondycji fizycznej. Probiotyki, inulina i witamina C wzmacniają odporność psa i regulują pracę jelit.
 
Dodatek ostropestu plamistego zapobiega stanom zapalnym, poprawia metabolizm i wpływa pozytywnie na regenerację wątroby. Zioła i owoce dostarczają niezbędnych witamin i składników mineralnych.
 
Zbilansowany stosunek wapnia i fosforu oraz wysoka zawartość chondroityny i glukozaminy wspiera harmonijny rozwój i właściwą pracę stawów.
 
Rozmiar granulki został zaprojektowany z myślą o psach wszystkich ras, aby każdy czworonóg przy konsumpcji, poradził sobie z wielkością krokieta.