Brit Care Grain-Free Puppy Salmon Sucha Karma dla szczeniaka op. 3kg

  • szt.
  • 68,00 zł
Hypoalergiczna karma z łososiem i ziemniakami dla szczeniąt i młodych psów od 4 tygodnia życia do 12 miesięcy.
 
Starannie skompletowana karma z łososiem i ziemniakami dla szczeniąt to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów dla zapewnienia zdrowego i prawidłowego rozwoju.
 
W pełni hypoalergiczna formuła nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.
 
Łosoś jest wyjątkowo lekkostrawny i charakteryzuje się wysokim poziomem tłuszczów Omega 3 i Omega 6. Ekstrakt z chrząstki i kwasy omega 3 zapewniają regenerację mięśni i przyczyniają się do właściwej kondycji fizycznej. Probiotyki, inulina i witamina C wzmacniają odporność psa i regulują pracę jelit.
 
Dodatek ostropestu plamistego zapobiega stanom zapalnym, poprawia metabolizm i wpływa pozytywnie na regenerację wątroby. Zioła i owoce dostarczają niezbędnych witamin i składników mineralnych.
 
Zbilansowany stosunek wapnia i fosforu oraz wysoka zawartość chondroityny i glukozaminy wspiera harmonijny rozwój stawów.
 
Odpowiedni stosunek nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6 z organiczną formą cynku i miedzi pomaga utrzymaćzdrowy stan skóry oraz pozytywnie wpływa na wygląd sierści.
 
Rozmiar granulki został zaprojektowany z myślą o szczeniakach wszystkich ras, aby każdy czworonóg przy konsumpcji, poradził sobie z wielkością krokieta.