Brit Care Grain-Free Adult Salmon Sucha Karma dla psa op. 2x12kg MEGA-PAK

  • szt.
  • 388,00 zł 338,00 zł
  • Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 369,00 zł
Hypoalergiczna karma z łososiem i ziemniakami dla psów dorosłych ras małych i średnich o wadze od 1 do 25kg.
 
Starannie skompletowana karma z łososiem i ziemniakami dla dorosłych psów to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów dla zapewnienia zdrowego i prawidłowego rozwoju.
 
W pełni hypoalergiczna formuła nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.
 
Łosoś jest wyjątkowo lekkostrawny i charakteryzuje się wysokim poziomem tłuszczów Omega 3 i Omega 6. Ekstrakt z chrząstki i kwasy omega 3 zapewniają regenerację mięśni i przyczyniają się do właściwej kondycji fizycznej. Probiotyki, inulina i witamina C wzmacniają odporność psa i regulują pracę jelit.
 
Dodatek ostropestu plamistego zapobiega stanom zapalnym, poprawia metabolizm i wpływa pozytywnie na regenerację wątroby. Zioła i owoce dostarczają niezbędnych witamin i składników mineralnych.
 
Zbilansowany stosunek wapnia i fosforu oraz wysoka zawartość chondroityny i glukozaminy wspiera harmonijny rozwój i właściwą pracę stawów.
 
Odpowiedni stosunek nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6 z organiczną formą cynku i miedzi pomaga utrzymać zdrowy stan skóry oraz pozytywnie wpływa na wygląd sierści.
 
Rozmiar granulki został zaprojektowany z myślą o psach ras małych i średnich tak, aby czworonóg przy konsumpcji, poradził sobie z wielkością krokieta.