Maced Uszy suszone królicze naturalne z futrem dla psa op. 10szt

  • ID produktu: 124901
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Maced
  • Kod producenta: 5907489326322
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 15,00 zł

Naturalny gryzak dla psa w postaci wędzonych uszu króliczych z futrem.

Naturalne gryzaki to produkty suszone lub wędzone, pozyskiwane z surowców zwierzęcych. Do ich produkcji nie używa się wypełniaczy, sztucznych środków aromatyzujących, barwników ani konserwantów.

Dbanie o higienę jamy ustnej swojego psa jest bardzo ważne. Przyzwyczajenie go od najmłodszych lat do wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych, pozwala na zachowanie zdrowia dziąseł i zębów na bardzo długi czas. Oprócz wszelkich środków czyszczących zęby dostępnych na rynku, niewielu właścicieli wie, że dbać o zdrowie jamy ustnej można również za pomocą naturalnych przysmaków - w szczególności tych twardych, których gryzienie mechanicznie usuwa powstały kamień nazębny.

Maced to polska firma zajmująca się przede wszystkim produkcją naturalnych przysmaków, które swoim smakiem zachwyciły już nie jednego psa. W ofercie rozróżnia się dwa typy tego smakołyku - biały i naturalny. Kolor różni się w zależności od formy przygotowania.

Naturalnie występujące futro stanowi wartościowy dodatek w codziennej diecie naszych domowych pupili, działając oczyszczająco na przewód pokarmowy i wspomagając perystaltykę jelit.

Uszy królicze
przedstawione na zdjęciu występują w kolorze naturalnym (brązowym). Oznacza to, że zostały przygotowane specjalną metodą wędzenia, dzięki czemu są o wiele bardziej aromatyczne od białych, a co za tym idzie, atrakcyjniejsze dla piesków.

Rozmiar jednego ucha: około 17-20 cm

Produkt można podawać pieskom dorosłym każdej rasy (powyżej 10kg).