Ibiyaya Transporter Wózek Double Decker Pet Bus dla psa i kota kolor szary nr kat. FS1770-G

  • ID produktu: 121015
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ibiyaya
  • Kod producenta: 4715243344175
  • Dostępność: Chwilowy brak
  • szt.
  • 549,00 zł
  • Niedostępny
Wielofunkcyjny transporter i wózek w jednym, dla zwierząt do 21kg.
 
Świat z każdym dniem idzie na przód, a wraz z nim pomysły na ułatwienie naszego życia. Kiedy nasz pupil ma problemy z chodzeniem, z powodu odbytej operacji, rekonwalescencji czy też jest przewlekle chory, możemy posiłkować się transporterem-wózkiem w celu poprawienia swojej mobilności ze zwierzakiem. Również, kiedy planujemy dłuższe zakupy czy nawet spacer, a nie chcemy zostawiać zwierzaka samego w domu, możemy zabrać go ze sobą. Wózek tego typu jest też idealnym rozwiązaniem dla wystawców i ich podopiecznych.
 
Wózek został zaprojektowany z myślą o licznej psiej i kociej rodzinie.
 
Każda przegroda posiada wyjmowaną wkładkę oraz po 2 smyczki do przypięcia pupila, dzięki czemu mamy pewność, że zwierzak nie wyskoczy. Dodatkowo, przegrody posiadają górną klapę wykonaną z siateczki, a na to klapę materiałową, które doskonale ochronią pasażerów przed słońcem. W razie konieczności, klapę materiałową można zwinąć i przypiąć guzikiem.
 
Dolna przegroda posiada zapinany na zamek otwór wejściowy z przodu i z tyłu, dzięki któremu piesek czy kociak z łatwością wskoczy do transportera, ale po zapięciu zamka, na pewno z niego nie ucieknie.
 
Na zewnątrz każdej przegrody, znajduje się kieszonka na drobiazgi, a obrotowe przednie koła, ułatwiają manewrowanie wózkiem. Tylne koła zostały wyposażone w hamulce.
Złożenie na płasko transportera zajmuje chwilkę i z łatwością przechowamy go w domowej szafie czy bagażniku samochodowym.

Do zestawu został dołączony uchwyt na napoje.
 
Górna przegroda: max 6kg
Dolna przegroda: max 15kg
Wymiar górnej przegrody
: dł. 40cm szer. 30cm wys. 23cm
Wymiar dolnej przegrody: dł. 60cm szer. 30cm wys. 29cm
Rozmiar wózka: dł. 96cm szer. 48,5cm wys. 98,5cm
Rozmiar wózka po złożeniu: dł. 50cm szer. 30cm wys. 85cm
Całkowita waga wózka: 7,5kg
W zestawie: 2 smyczki w górnej przegrodzie, 2 smyczki w dolnej przegrodzie, 2 wyjmowane wkładki, uchwyt na napoje

Produkt dostępny jest tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta. Zamówienie musi być z góry opłacone, a czas jego realizacji wynosi do 7 dni.
 
UWAGA! Ze względu na indywidualnie zamówienie, NIE PRZYSŁUGUJE prawo do odstąpienia od umowy!