Carton+ Pets Zestaw Domek modułowy Twins + Zabawka Tobby dla kota

  • ID produktu: 123552
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Carton+ Pets
  • Kod producenta: 5905741102011K
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 107,00 zł 96,30 zł
Dwa domki kartonowe Twins oraz zabawka Toby dedykowane dla kotów.

Carton+ Pets to polska marka, która powstała z pasji do tworzenia produktów z tektury i z miłości do kotów. Produkty, które stworzyli są bezpieczne, ekologiczne oraz kompatybilne ze sobą.
 
Modułowy domek Twins to wyjątkowe miejsce dla Twojego kota, w którym znajdzie upragniony odpoczynek. Zamknięty kącik tworzy przytulne miejsce dla kotów. Domek został wykonany z z tektury o stabilnej konstrukcji, składającej się z dwóch ścian : tektura pięciowarstwowa - wewnętrzna część domku, trójwarstwowa- zewnętrzna część.
 
W zestawie są dwa domki kartonowe, które można łączyć ze sobą w dowolny sposób, dzięki dołączonym rzepom.

Zabawka Tobby to idealne miejsce zabawy dla Twojego kota, składające się z drapaka oraz tunelu w którym znajdują się drewniane kulki. Dodatkowo produkt posiada dodatkowy element, ktory po montażu powoduje, że zabawka staje się ruchoma (zachowuje się jak waga) pod ciężarem kota bądź nacisku jego łapki.
 
Do produktu dołączona jest kocimiętka z polskiej uprawy, zachęcająca kota do korzystania z drapaka. Należy ją wsypać między szczeliny drapaka i co jakiś czas uzupełniać. 
 
Dodatkowo tektura użyta do produkcji domku i zabawki jest materiałem łatwo podającym się recyklingowi.
 
Domek oraz zabawka dzięki swojej prostocie, sprawdzi się w każdym wnętrzu.
 
Jest to połączenia piękna i funkcjonalności, bo każdy członek rodziny zasługuje na własne niepowtarzalne miejsce w Twoim domu.

Domki modułowe można zestawić z innymi produktami Carton+ Pets:
domek Netti, zabawka Fun Park Ball, hamak Mia, drapak Tom, zabawka Tobby.