Brit Care Cat Grain-Free Senior&Weight Control Sucha Karma dla kota op. 7kg [Data ważności: 17.02.2024r.] + Brit Care Grain-Free Sterilized Immunity 2kg GRATIS

  • szt.
  • 142,00 zł
Hypoalergiczna karma z kurczakiem dla kotów starszych i/lub po zabiegu kastracji.
 
Podawanie suchej karmy Twojemu pupilowi ma wiele plusów. Zaletą takiego żywienia na pewno jest to, że karma może na długo pozostawać w misce - niektóre koty preferują taką "otwartą" formę żywienia, zamiast konkretnych pór posiłków. Dodatkowo, dzięki delikatnie ściernej powierzchni granulek, kamień nazębny znacznie się zmniejsza, a jego powstawanie jest mocno ograniczone.
 
Brit Care Cat Grain-Free Senior&Weight Control to karma sucha ze świeżym kurczakiem, przeznaczona dla kotów powyżej 7. roku życia i/lub po zabiegu sterylizacji/kastracji, a także dla kotów, które mają problemy z nadwagą. To pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój.

Formuła jest w pełni hypoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.
 
Obniżona zawartość tłuszczu sprzyja utrzymaniu prawidłowej wagi, co jest niezmiernie ważne w przypadku kotów starszych, których aktywność jest znacznie mniejsza, a także kotów po sterylizacji/kastracji, które po zabiegu mogą mieć problem z nadwagą.
 
Mięso z kurczaka to naturalne źródło chondroityny i glukozaminy, które wpływają korzystnie na stawy i kości, oraz cały układ ruchu.
Dodatek oleju z łososia i odpowiedni stosunek nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6 pomagają utrzymać zdrowy stan skóry i pozytywnie wpływają na wygląd sierści.
 
Zawartość wielu minerałów i witamin w karmie, wspiera witalność Twojego mruczka i zapewnia długie życie w pełnym zdrowiu.