Beaphar FIPROtec Spot-on Krople na kleszcze i pchły dla kota op. 1 pipeta

  • ID produktu: 1965
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Beaphar
  • Kod producenta: 8711231155101
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 21,90 zł
Preparat dla kotów przeznaczony do zwalczania inwazji pcheł i kleszczy.
 
Pasożyty takie jak kleszcze mogą przenosić bardzo groźne choroby, co jest niebezpieczne zarówno dla ludzi jak i zwierząt. Zalecana ochrona zwierzęcia powinna trwać od wczesnej wiosny, aż do późnej jesieni, kiedy kleszcze przestają być aktywne.

Beaphar FIPROtec to krople spot-on zawierające substancję czynną - Fipronil. Zapewnia on doskonałą ochronę dla psów i kotów przed groźnymi ektopasożytami takimi jak pchły i kleszcze.

Po jednorazowej aplikacji, zabija wszystkie pchły, które są na kocie i chroni przed inwazją kolejnych osobników przez okres 5 tygodni. Fiprotec, przy regularnie powtarzanych aplikacjach, stanowi element skutecznej terapii alergicznego pchlego zapalenia skóry, o ile zostało ono wcześniej zdiagnozowane przez lekarza weterynarii.

Krople są wyjątkowo łatwe w użyciu, wystarczy zaaplikować je między łopatki zwierzaka, w miejscu z którego nie będzie mógł ich zlizać. Po aplikacji nie należy kąpać zwierzaka przez 2 dni, po tym czasie preparat całkowicie się wchłonie i nawet po kąpieli będzie wykazywał swoje działanie.

Stosowanie u zwierząt ciężarnych należy skonsultować z lekarzem weterynarii. Nie stosować u kotów o masie ciała poniżej 2kg.
 

>> Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)

>> W przypadku zakupu produktu na fakturę Vat, zgodnie z przepisami odnośnie obrotu produktami leczniczymi, na fakturze Vat będzie widniała informacja "Produkt OTC nie jest przeznaczony do dalszej odsprzedaży".