Beaphar Chusteczki pielęgnacyjne Lingettes Nettoyantes dla psa i kota op. 100szt.

  • ID produktu: 10820
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Beaphar
  • Kod producenta: 3461921000017
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 29,00 zł
Uniwersalne chusteczki nadające się dla praktycznie każdego zwierzaka i do różnorakich zastosowań.
 
Chusteczki pielęgnacyjne firmy Beaphar to uniwersalny produkt nadający się praktycznie dla każdego pupila i do różnorakich zastosowań. Są nasączone higienicznymi i delikatnymi środkami czyszczącymi i zawierają kojący ekstrakt z aloesu.

Dla właścicieli zwierząt domowych są nieocenioną pomocą w dbaniu o czystość okolic oczu i uszu, do usuwania plam łzowych lub innych zabrudzeń. Podczas czyszczenia oczu należy stabilnie przytrzymać pupila, aby uniknąć zatarcia i bezpośredniego kontaktu chusteczki z gałką oczną. Polecane jest używanie osobnej chusteczki do każdego oka czy ucha aby uniknąć rozprzestrzeniania się ewentualnego zakażenia.

Są nieocenioną pomocą również po powrocie ze spaceru do szybkiego oczyszczenia łap (szczególnie przy brzydkiej pogodzie). Kierowcy mogą używać chusteczek także do oczyszczenia samochodu z brudu naniesionego przez zwierzę.

Przed użyciem:
Dozownik został specjalnie uszczelniony dla zachowania higieny produktu. Przed pierwszym użyciem należy zdjąć pokrywę, zerwać folię aluminiową, aby odsłonić rolkę chusteczek. Następnie należy pociągnąć pierwszą chusteczkę od środka rolki i przełożyć ją przez otwór w pokrywie. Pokrywę można wówczas zamknąć i chusteczki są gotowe do użycia.

Środki ostrożności dotyczące stosowania:

Do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu ze skórą oraz stosowania na otwarte rany. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zużyte chusteczki należy wyrzucać do śmieci - nie należy spłukiwać chusteczek w toalecie.