Baltica Przysmaki Regionów Paski mięsne z indykiem dla szczeniąt op. 90g
- ID produktu: 127659
- Dodaj recenzję:
- Producent: Baltica
- Kod producenta: 5905996522176
-
Dostępność:
Jest
- szt.
- 17,90 zł
Monobiałkowa przekąska w postaci mięsnych pasków z indykiem i maliną dla szczeniąt wszystkich ras od 3. miesiąca życia.
Baltica Przysmaki Regionów Paski mięsne to hipoalergiczna i monobiałkowa przekąska dla psów. Starannie dobrana kompozycja składników sprawia, że przysmaki są lekkostrawne i stanowią idealne urozmaicenie codziennej diety pupila.
Paski produkowane są w procesie delikatnego suszenia, dzięki czemu nie kruszą się i zachowują swoje właściwości odżywcze, a także intensywny aromat. Dodatek gliceryny roślinnej pozwala na utrzymanie wilgotności i lekko miękkiej konsystencji.
Receptura oparta na jednym źródle białka sprawia, że mięsne paski są przysmakami dla psów z alergią i nietolerancją pokarmową oraz dla psów na diecie eliminacyjnej.
Przysmaki Regionów z indykiem to przekąska z wzbogacona o maliny i borówki przeznaczona dla szczeniąt od 3. miesiąca życia.
Mięso z indyka jest źródłem pełnowartościowego i łatwo przyswajalnego białka, które w szczególności polecane jest dla psów młodych i psów wrażliwych ze skłonnością do alergii pokarmowych. Monobiałkowa formuła pozwala ograniczyć ryzyko reakcji alergicznych.
| Producent | Baltica |
| Rodzaj | Przysmak - Paski mięsne |
| Przeznaczenie | Dla szczeniąt od 3. miesiąca życia |
| Białko | 50,0% |
| Tłuszcz | 25,6% |
| Sole mineralne | 16,0% |
| Włókno surowe | 2,8% |
| Skład | Indyk 92% (w tym mięso mięśniowe 60%, podroby, naturalne elementy tuszy - chrząstki, tkanka łączna), malina 4%, borówka 2%, naturalna gliceryna roślinna |
| Energia metaboliczna | 394 kcal/100g |
| Dzienna porcja | 1 szt./5kg m.c. |
| Gramatura | 90g |






