Acana Sport&Agility Sucha Karma dla psa op. 17kg

  • szt.
  • 409,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 399zł

Wysokiej jakości karma dla psów dorosłych ciężko pracujących.
 
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
 
Acana Sport&Agility to karma sucha dla dorosłych psów wszystkich ras, które są bardzo aktywne/pracujące. Przepełniona jest mięsem kurczaków z chowu bezklatkowego, indykiem, jajami ściółkowymi, mięsem storni poławianej w naturalnym środowisku oraz dojrzewającymi w słońcu owocami i warzywami.
 
Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem, karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Ograniczają ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.

Świeży kurczak i chrząstki kurczaka stanowią naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu). Odpowiadają one za zdrowie kości i stawów, co jest niezmiernie ważne w przypadku psów pracujących, które narażają swój układ ruchu każdego dnia.
 
Świeże ryby są najlepszym źródłem łatwostrawnych, nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega3, które doskonale wpływają na lśniącą sierść i zdrową skórę.

Wysoka zawartość energetyczna doskonale odpowiada potrzebom psom pracującym/bardzo aktywnym.
 
Wielkość i kształt granulki został uśredniony tak, aby dorosły pies każdej rasy mógł sobie z nią poradzić.